
Wholesale Jewelry Light Luxury Geometric 925 Sterling Silver 14K Gold Plated Necklace With Inlaid Zircon And Diamond Circle Pendant Ochain For Women
Wholesale Jewelry Light Luxury Geometric 925 Sterling Silver 14K Gold Plated Necklace With Inlaid Zircon And Diamond Circle Pendant Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $16.94
-65%$16.94
$5.93More Images





Wholesale Jewelry Light Luxury Geometric 925 Sterling Silver 14K Gold Plated Necklace With Inlaid Zircon And Diamond Circle Pendant Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























