
Wholesale Jewelry Light Luxury Geometric 925 Sterling Silver And Diamond Pendant Necklace For Women
Wholesale Jewelry Light Luxury Geometric 925 Sterling Silver And Diamond Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Diamond,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Non Allergic Protection | Gold,Platinum |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
More Images





Wholesale Jewelry Light Luxury Geometric 925 Sterling Silver And Diamond Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Diamond,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Non Allergic Protection | Gold,Platinum |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Diamond,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Non Allergic Protection | Gold,Platinum |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























