
Wholesale Jewelry Light Luxury Geometric Double Ring Pendant 925 Sterling Silver Necklace With 14K Gold Plating And Microinlay Ochain For Women
Wholesale Jewelry Light Luxury Geometric Double Ring Pendant 925 Sterling Silver Necklace With 14K Gold Plating And Microinlay Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 3.8g |
Original: $15.35
-65%$15.35
$5.37More Images






Wholesale Jewelry Light Luxury Geometric Double Ring Pendant 925 Sterling Silver Necklace With 14K Gold Plating And Microinlay Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 3.8g |























