
Wholesale Jewelry Light Luxury Geometric S925 Silver Bow Earring With Cultivating Emerald Inlay For Women
Wholesale Jewelry Light Luxury Geometric S925 Silver Bow Earring With Cultivating Emerald Inlay For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Cultivating Emerald,925 Silver |
| Mosaic Material | Gold-Plated Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Original: $108.72
-65%$108.72
$38.05More Images



Wholesale Jewelry Light Luxury Geometric S925 Silver Bow Earring With Cultivating Emerald Inlay For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Cultivating Emerald,925 Silver |
| Mosaic Material | Gold-Plated Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Cultivating Emerald,925 Silver |
| Mosaic Material | Gold-Plated Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |























