
Wholesale Jewelry Light Luxury Ins Style S925 Sterling Silver Necklace With Letter Pendant And Cross Chain
Wholesale Jewelry Light Luxury Ins Style S925 Sterling Silver Necklace With Letter Pendant And Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Precious Metal Quality | 3.6G |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Ins Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 1000g |
Original: $16.41
-65%$16.41
$5.74More Images






























Wholesale Jewelry Light Luxury Ins Style S925 Sterling Silver Necklace With Letter Pendant And Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Precious Metal Quality | 3.6G |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Ins Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Precious Metal Quality | 3.6G |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Ins Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 1000g |























