
Wholesale Jewelry Moissanite Cow Head 925 Sterling Silver Pendant Necklace With Geometric Pattern And Ochain
Wholesale Jewelry Moissanite Cow Head 925 Sterling Silver Pendant Necklace With Geometric Pattern And Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $22.95
-65%$22.95
$8.03More Images


Wholesale Jewelry Moissanite Cow Head 925 Sterling Silver Pendant Necklace With Geometric Pattern And Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























