
Wholesale Jewelry Natural Amethyst Women's S925 Sterling Silver Pendant Geometric French Retro Court Style Set With Gems
Wholesale Jewelry Natural Amethyst Women's S925 Sterling Silver Pendant Geometric French Retro Court Style Set With Gems
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Palace Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |
Original: $39.77
-65%$39.77
$13.92More Images




Wholesale Jewelry Natural Amethyst Women's S925 Sterling Silver Pendant Geometric French Retro Court Style Set With Gems
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Palace Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Palace Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |























