
Wholesale Jewelry Niche Style Metal Alloy Flower Pendant Necklace With Electroplating Treatment
Wholesale Jewelry Niche Style Metal Alloy Flower Pendant Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 57g |
Original: $2.99
-65%$2.99
$1.05More Images






Wholesale Jewelry Niche Style Metal Alloy Flower Pendant Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 57g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 57g |























