
Wholesale Jewelry Set With Ferris Wheel Oil Drop Daisy Flower And Sunflower For Women Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated
Wholesale Jewelry Set With Ferris Wheel Oil Drop Daisy Flower And Sunflower For Women Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $2.49
-65%$2.49
$0.87More Images







Wholesale Jewelry Set With Ferris Wheel Oil Drop Daisy Flower And Sunflower For Women Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























