
Wholesale Jewelry Silver 925 Heart Puppy Geometric Style Bracelet Set With Diamonds Platinum 18K Gold Electroplated For Women
Wholesale Jewelry Silver 925 Heart Puppy Geometric Style Bracelet Set With Diamonds Platinum 18K Gold Electroplated For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $41.39
-65%$41.39
$14.49More Images





Wholesale Jewelry Silver 925 Heart Puppy Geometric Style Bracelet Set With Diamonds Platinum 18K Gold Electroplated For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























