
Wholesale Jewelry Silver 925 Sterling Crystal Geometric Small Coconut Pendant Clavicle Chain Electroplated For Women
Wholesale Jewelry Silver 925 Sterling Crystal Geometric Small Coconut Pendant Clavicle Chain Electroplated For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.7G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $16.71
-65%$16.71
$5.85More Images





Wholesale Jewelry Silver 925 Sterling Crystal Geometric Small Coconut Pendant Clavicle Chain Electroplated For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.7G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.7G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























