
Wholesale Jewelry Silver 925 Sterling Diamond Geometric Handcuffs Pendant Necklace For Women
Wholesale Jewelry Silver 925 Sterling Diamond Geometric Handcuffs Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.5G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $29.92
-65%$29.92
$10.47More Images






Wholesale Jewelry Silver 925 Sterling Diamond Geometric Handcuffs Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.5G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.5G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























