
Wholesale Jewelry Silver 925 Sterling Geometric Ball Chain Hip Hop Guardian Angel Pendant Necklace
Wholesale Jewelry Silver 925 Sterling Geometric Ball Chain Hip Hop Guardian Angel Pendant Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 4.5G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $24.39
-65%$24.39
$8.54More Images




Wholesale Jewelry Silver 925 Sterling Geometric Ball Chain Hip Hop Guardian Angel Pendant Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 4.5G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 4.5G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























