
Wholesale Jewelry Silver Classic Square Moissanite Inlay Women's Wedding Ring
| Gender | Wedding Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Mosaic Material | Mossam Drill |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable (With Gra Mossan Certificate) |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 3g |
Original: $34.72
-65%$34.72
$12.15More Images





Wholesale Jewelry Silver Classic Square Moissanite Inlay Women's Wedding Ring
| Gender | Wedding Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Mosaic Material | Mossam Drill |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable (With Gra Mossan Certificate) |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Wedding Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Mosaic Material | Mossam Drill |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable (With Gra Mossan Certificate) |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 3g |























