🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Jewelry Silver Electroplated Hanging Long Chain Necklace With Cross Pattern
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Hanger | 6Mm |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Select Color
Select Spec
From $15.85
Original: $45.28
-65%Wholesale Jewelry Silver Electroplated Hanging Long Chain Necklace With Cross Pattern—
$45.28
$15.85More Images






Wholesale Jewelry Silver Electroplated Hanging Long Chain Necklace With Cross Pattern
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Hanger | 6Mm |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Hanger | 6Mm |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























