
Wholesale Jewelry Silver Geometric Cross Pendant Necklace Electroplated With Platinum And 18K Gold
Wholesale Jewelry Silver Geometric Cross Pendant Necklace Electroplated With Platinum And 18K Gold
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $24.43
-65%$24.43
$8.55More Images






Wholesale Jewelry Silver Geometric Cross Pendant Necklace Electroplated With Platinum And 18K Gold
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























