🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Jewelry Silver Moissanite Key Pendant Necklace With Geometric Pattern
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Select Color
Select Spec
From $8.61
Original: $24.60
-65%Wholesale Jewelry Silver Moissanite Key Pendant Necklace With Geometric Pattern—
$24.60
$8.61More Images




Wholesale Jewelry Silver Moissanite Key Pendant Necklace With Geometric Pattern
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























