
Wholesale Jewelry Silver Natural Amethyst White Crystal Geometric Handmade Pendant Necklace For Women
Wholesale Jewelry Silver Natural Amethyst White Crystal Geometric Handmade Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Original Design,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 40g |
Original: $38.12
-65%$38.12
$13.34More Images






Wholesale Jewelry Silver Natural Amethyst White Crystal Geometric Handmade Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Original Design,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Original Design,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 40g |























