
Wholesale Jewelry Titanium Steel Fourleaf Flower Light Luxury Electroplating Earrings And Necklace Set For Women
Wholesale Jewelry Titanium Steel Fourleaf Flower Light Luxury Electroplating Earrings And Necklace Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Four Leaf Flower,Women's |
| Material | Titanium Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 20g |
Original: $4.94
-65%$4.94
$1.73More Images








Wholesale Jewelry Titanium Steel Fourleaf Flower Light Luxury Electroplating Earrings And Necklace Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Four Leaf Flower,Women's |
| Material | Titanium Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Four Leaf Flower,Women's |
| Material | Titanium Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 20g |























