
Wholesale Jewelry Women's Fashion Geometric 925 Sterling Silver Moissanite Diamond Earrings
Wholesale Jewelry Women's Fashion Geometric 925 Sterling Silver Moissanite Diamond Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Mossam Drill,925 Silver |
| No Allergy Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $55.34
-65%$55.34
$19.37More Images




Wholesale Jewelry Women's Fashion Geometric 925 Sterling Silver Moissanite Diamond Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Mossam Drill,925 Silver |
| No Allergy Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Mossam Drill,925 Silver |
| No Allergy Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























