
Wholesale Light Luxury Elegant Women's S925 Sterling Silver Twin Four Leaf Clover Pendant Necklace With 18K Gold Plated And O Word Chain
Wholesale Light Luxury Elegant Women's S925 Sterling Silver Twin Four Leaf Clover Pendant Necklace With 18K Gold Plated And O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 3.8g |
Original: $19.01
-65%$19.01
$6.65More Images





Wholesale Light Luxury Elegant Women's S925 Sterling Silver Twin Four Leaf Clover Pendant Necklace With 18K Gold Plated And O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 3.8g |























