
Wholesale Light Luxury Fashion Alexandrite Necklace S925 Silver Geometric Cultivated Variable Stone Color Women's Clavicle Chain With Diamond Design
Wholesale Light Luxury Fashion Alexandrite Necklace S925 Silver Geometric Cultivated Variable Stone Color Women's Clavicle Chain With Diamond Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $98.45
-65%$98.45
$34.46More Images




Wholesale Light Luxury Fashion Alexandrite Necklace S925 Silver Geometric Cultivated Variable Stone Color Women's Clavicle Chain With Diamond Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























