
Wholesale Light Luxury Geometric 925 Sterling Silver Necklace With Four Diamond Zircon Pendant And Ochain Microinlay Style For Women
Wholesale Light Luxury Geometric 925 Sterling Silver Necklace With Four Diamond Zircon Pendant And Ochain Microinlay Style For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 3.8g |
Original: $15.14
-65%$15.14
$5.30More Images




Wholesale Light Luxury Geometric 925 Sterling Silver Necklace With Four Diamond Zircon Pendant And Ochain Microinlay Style For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 3.8g |























