
Wholesale Light Luxury Geometric Copper Electroplated 18K Gold Zircon Studded Hoop Earrings For Women
Wholesale Light Luxury Geometric Copper Electroplated 18K Gold Zircon Studded Hoop Earrings For Women
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 2g |
Original: $1.93
-65%$1.93
$0.68More Images





Wholesale Light Luxury Geometric Copper Electroplated 18K Gold Zircon Studded Hoop Earrings For Women
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 2g |























