
Wholesale Light Luxury Geometric S925 Sterling Silver Bracelet Electroplated With Platinum And 18K Gold For Women And Unisex
Wholesale Light Luxury Geometric S925 Sterling Silver Bracelet Electroplated With Platinum And 18K Gold For Women And Unisex
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $20.57
-65%$20.57
$7.20More Images






Wholesale Light Luxury Geometric S925 Sterling Silver Bracelet Electroplated With Platinum And 18K Gold For Women And Unisex
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























