
Wholesale Light Luxury Geometric S925 Sterling Silver Electroplated Platinum And 18K Gold Bracelet For Women
Wholesale Light Luxury Geometric S925 Sterling Silver Electroplated Platinum And 18K Gold Bracelet For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $52.72
-65%$52.72
$18.45More Images






Wholesale Light Luxury Geometric S925 Sterling Silver Electroplated Platinum And 18K Gold Bracelet For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























