
Wholesale Light Luxury Stainless Steel Flower Pendant Necklace With Electroplating O Word Chain For Women
Wholesale Light Luxury Stainless Steel Flower Pendant Necklace With Electroplating O Word Chain For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.02
-65%$1.02
$0.36More Images






Wholesale Light Luxury Stainless Steel Flower Pendant Necklace With Electroplating O Word Chain For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |























