
Wholesale Light Luxury Sterling Silver 14K Gold Plated Zircon Cross Chain Necklace For Women
Wholesale Light Luxury Sterling Silver 14K Gold Plated Zircon Cross Chain Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $14.57
-65%$14.57
$5.10More Images





Wholesale Light Luxury Sterling Silver 14K Gold Plated Zircon Cross Chain Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























