
Wholesale Light Luxury Sterling Silver Heartshaped Necklace With Micropaved Zircon And Ochain
Wholesale Light Luxury Sterling Silver Heartshaped Necklace With Micropaved Zircon And Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $18.43
-65%$18.43
$6.45More Images




Wholesale Light Luxury Sterling Silver Heartshaped Necklace With Micropaved Zircon And Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























