
Wholesale Light Luxury Style Christmas Tree Snowman Snowflake Elk Pendant Necklace Copper Goldplated O Word Chain Unisex
Wholesale Light Luxury Style Christmas Tree Snowman Snowflake Elk Pendant Necklace Copper Goldplated O Word Chain Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Festival Elements |
| Weight | 3g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images








Wholesale Light Luxury Style Christmas Tree Snowman Snowflake Elk Pendant Necklace Copper Goldplated O Word Chain Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Festival Elements |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Festival Elements |
| Weight | 3g |























