
Wholesale Light Luxury Style Electroplated Copper Heart Shape Earrings For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Original: $2.66
-65%$2.66
$0.93More Images






Wholesale Light Luxury Style Electroplated Copper Heart Shape Earrings For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























