
Wholesale Light Luxury Women's 925 Sterling Silver Cross Chain Clavicle Necklace With Ushaped Pendant And Freshwater Pearl And Moissanite Electroplated
Wholesale Light Luxury Women's 925 Sterling Silver Cross Chain Clavicle Necklace With Ushaped Pendant And Freshwater Pearl And Moissanite Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.1G |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $74.59
-65%$74.59
$26.11More Images




Wholesale Light Luxury Women's 925 Sterling Silver Cross Chain Clavicle Necklace With Ushaped Pendant And Freshwater Pearl And Moissanite Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.1G |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.1G |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























