
Wholesale Minimalist Geometric Wave Pattern S925 Sterling Silver Ring Set With Gems For Women
Wholesale Minimalist Geometric Wave Pattern S925 Sterling Silver Ring Set With Gems For Women
| Gender | Trendy Style,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Wave,Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |
Original: $21.27
-65%$21.27
$7.44More Images






Wholesale Minimalist Geometric Wave Pattern S925 Sterling Silver Ring Set With Gems For Women
| Gender | Trendy Style,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Wave,Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Trendy Style,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Wave,Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |























