
Wholesale Moissanite 925 Silver Animalpatterned Light Luxury Butterfly Pendant Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac Signs |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $38.31
-65%$38.31
$13.41More Images



Wholesale Moissanite 925 Silver Animalpatterned Light Luxury Butterfly Pendant Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac Signs |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac Signs |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























