
Wholesale Moissanite 925 Silver Classic Square Pendant Necklace Electroplated Geometric Style
Wholesale Moissanite 925 Silver Classic Square Pendant Necklace Electroplated Geometric Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | About 2G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $20.52
-65%$20.52
$7.18More Images





Wholesale Moissanite 925 Silver Classic Square Pendant Necklace Electroplated Geometric Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | About 2G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | About 2G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























