
Wholesale Moissanite 925 Sterling Silver Open Couple Ring Minimalist Geometric Style Electroplated
Wholesale Moissanite 925 Sterling Silver Open Couple Ring Minimalist Geometric Style Electroplated
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 2.8-5.3g |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $32.25
-65%$32.25
$11.29More Images



Wholesale Moissanite 925 Sterling Silver Open Couple Ring Minimalist Geometric Style Electroplated
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 2.8-5.3g |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 2.8-5.3g |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























