
Wholesale Moissanite And 925 Sterling Silver Geometric Earrings Highend Classic Fourclaw Design
Wholesale Moissanite And 925 Sterling Silver Geometric Earrings Highend Classic Fourclaw Design
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | High-End Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $46.52
-65%$46.52
$16.28More Images




Wholesale Moissanite And 925 Sterling Silver Geometric Earrings Highend Classic Fourclaw Design
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | High-End Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | High-End Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























