
Wholesale Moissanite Earrings 925 Sterling Silver Simple Elegant Petal Snowflake Flower Style
Wholesale Moissanite Earrings 925 Sterling Silver Simple Elegant Petal Snowflake Flower Style
| Anti Allergy Protection | Gold,Platinum |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Diamond,925 Silver |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $46.52
-65%$46.52
$16.28More Images



Wholesale Moissanite Earrings 925 Sterling Silver Simple Elegant Petal Snowflake Flower Style
| Anti Allergy Protection | Gold,Platinum |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Diamond,925 Silver |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Anti Allergy Protection | Gold,Platinum |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Diamond,925 Silver |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























