
Wholesale Moissanite Four Leaf Clover Sterling Silver 925 Pendant Necklace For Women Electroplated Jewelry
Wholesale Moissanite Four Leaf Clover Sterling Silver 925 Pendant Necklace For Women Electroplated Jewelry
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Quality | About 2.3.8g |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
More Images



Wholesale Moissanite Four Leaf Clover Sterling Silver 925 Pendant Necklace For Women Electroplated Jewelry
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Quality | About 2.3.8g |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Quality | About 2.3.8g |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |























