
Wholesale Moissanite Necklace 925 Silver Geometric Fashion Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,Silver 925 (With Gra Moxan Certificate),925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $38.79
-65%$38.79
$13.58More Images



Wholesale Moissanite Necklace 925 Silver Geometric Fashion Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,Silver 925 (With Gra Moxan Certificate),925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,Silver 925 (With Gra Moxan Certificate),925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























