
Wholesale Moissanite Necklace S925 Sterling Silver Crown Beating Heart Electroplated
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Seiko |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $20.49
-65%$20.49
$7.17More Images




Wholesale Moissanite Necklace S925 Sterling Silver Crown Beating Heart Electroplated
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Seiko |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Seiko |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























