
Wholesale Moissanite Necklace Silver Geometric Hip Hop Style For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,15 Inches,16 Inches,18 Inches,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Hip Hop,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |
More Images





Wholesale Moissanite Necklace Silver Geometric Hip Hop Style For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,15 Inches,16 Inches,18 Inches,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Hip Hop,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,15 Inches,16 Inches,18 Inches,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Hip Hop,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |























