
Wholesale Moissanite Pendant Necklace 925 Sterling Silver Four Claw Setting With Flower Pattern 14K Gold Plated
Wholesale Moissanite Pendant Necklace 925 Sterling Silver Four Claw Setting With Flower Pattern 14K Gold Plated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Simple |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $23.51
-65%$23.51
$8.23More Images




Wholesale Moissanite Pendant Necklace 925 Sterling Silver Four Claw Setting With Flower Pattern 14K Gold Plated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Simple |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Simple |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























