
Wholesale Moissanite S925 Sterling Silver Fourleaf Clover Pendant Necklace Versatile Forest Style Jewelry
Wholesale Moissanite S925 Sterling Silver Fourleaf Clover Pendant Necklace Versatile Forest Style Jewelry
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Versatile,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Original: $38.70
-65%$38.70
$13.54More Images



Wholesale Moissanite S925 Sterling Silver Fourleaf Clover Pendant Necklace Versatile Forest Style Jewelry
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Versatile,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Versatile,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |























