
Wholesale Moissanite Smiley Earrings 925 Sterling Silver Geometric Ushape Electroplated For Women
Wholesale Moissanite Smiley Earrings 925 Sterling Silver Geometric Ushape Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 5g |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
More Images




Wholesale Moissanite Smiley Earrings 925 Sterling Silver Geometric Ushape Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 5g |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 5g |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























