
Wholesale Moonstone 925 Sterling Silver Animal Zodiac Pendant Necklace With Electroplating Diy Accessories For Women
Wholesale Moonstone 925 Sterling Silver Animal Zodiac Pendant Necklace With Electroplating Diy Accessories For Women
| Anti Allergy Protection | Gold,Platinum |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Moonstone,925 Silver |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Chanel Style,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Original: $32.16
-65%$32.16
$11.26More Images



Wholesale Moonstone 925 Sterling Silver Animal Zodiac Pendant Necklace With Electroplating Diy Accessories For Women
| Anti Allergy Protection | Gold,Platinum |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Moonstone,925 Silver |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Chanel Style,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Anti Allergy Protection | Gold,Platinum |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Moonstone,925 Silver |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Chanel Style,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |























