🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Necklace 225 Silver Goldplated Geometric Cut Out Square Set With Zirconia O Word Chain For Women
Wholesale Necklace 225 Silver Goldplated Geometric Cut Out Square Set With Zirconia O Word Chain For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technique | Set With Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Select Color
From $4.99
Original: $14.26
-65%Wholesale Necklace 225 Silver Goldplated Geometric Cut Out Square Set With Zirconia O Word Chain For Women—
$14.26
$4.99More Images






Wholesale Necklace 225 Silver Goldplated Geometric Cut Out Square Set With Zirconia O Word Chain For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technique | Set With Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technique | Set With Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 3.8g |























