
Wholesale Necklace 925 Silver English Letter Diamond Moon Star Pendant For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Quality | 3.54G |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $36.48
-65%$36.48
$12.77More Images




Wholesale Necklace 925 Silver English Letter Diamond Moon Star Pendant For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Quality | 3.54G |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Quality | 3.54G |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























