
Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Doll Pattern Smiley Face Pendant Cross Flower Chain Electroplated For Female
Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Doll Pattern Smiley Face Pendant Cross Flower Chain Electroplated For Female
| Chain Style | Cross Flower Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Quality | 3.3.8g |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Doll |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Original: $48.20
-65%$48.20
$16.87More Images




Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Doll Pattern Smiley Face Pendant Cross Flower Chain Electroplated For Female
| Chain Style | Cross Flower Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Quality | 3.3.8g |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Doll |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Flower Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Quality | 3.3.8g |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Doll |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |























