
Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Geometric Heart Long Tassel Electroplated Platinum 18K Gold Unisex
Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Geometric Heart Long Tassel Electroplated Platinum 18K Gold Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $31.04
-65%$31.04
$10.86More Images







Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Geometric Heart Long Tassel Electroplated Platinum 18K Gold Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3g |























